Prostor fitness


Posilovna a kardio zóna v Radotín Fitness


Posilovna, kardio zóna, dva sály studiových hodin, dětské kurzy i prostory pro wellness. Přidejte polohu pár minut od centra Radotína, bezproblémové parkování přímo v areálu a pro rodiče hlídající děti je k dispozici dětský koutek. Kompletní nabídka završuje bar s výživovými doplňky stravy i kávou.

Posilovna


Radotín Fitness nabízí kompletní nabídku zázemí, vybavení, personálu a služeb pro sportovní a fitness vyžití. Přináší kompletní nabídku cvičební techniky. V nově zrekonstruovaném prostoru najdete vše od činek až po moderní stroje.

Pokud nechcete cvičit sami, máte možnost si vybrat z naši stálých osobních trenérů a trenérek, kteří Vám pomohou sestavit cvičební program, nutriční program a především Vám pomohou cvičit opravdu správně. Zeptejte se jich a vyzkoušejte na vlastní kůži, jak velký to je pak rozdíl.

Kardio zóna


Kardio zóna je vybavena moderními stroji značky TechnoGym. K dispozici jsou běžecké pásy, steppery, ergometry. Zóna je umístěna do příjemného prostředí a vybavena plazmovou televizí.

Radotín Fitness
Adresa
Posilovna, kardio zóna, studiové hodiny, zumba, pilates, Nike Dynamic Training, sebeobrana, solárium, masáže, nutriční bar, dětský koutek a další ve fitness centrum Radotín.
Navštivte nás v ulici Vrážská 1562, 153 00, Praha 5 - Radotín Nové služby, moderní studiové hodiny, individuální i skupinové tréninky s trenérem a opravené prostory.
Pro lepší motivaci a atmosféru.
2023 FITNESS Radotín s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Brand New.