Přehled studiových lekcí

Street dance

ZPĚT NA STUDIOVÉ LEKCE

Základní informace o street dance

Street Dance zahrnuje všechny pouliční tance, ve kterých si nachází stále větší oblibu mladá generace. Mezi taneční techniky a styly, které lze do Street dance zařadit patří Hip Hop New style, hip hop Old style (klasický, počáteční hip hop), Hype, Funky, součástí toho je jako úplně první Lockin´, dále pak Poppin´ a House. Všechny tyto tance jsou neoddělitelně spjaty s konkrétní hudbou a životním stylem. Tanečníci se pohybují volně a dokonce se snaží vymýšlet a tvořit svůj vlastní osobní styl.

Improvizace je základem většiny pouličních tanců, i když i zde najdeme promyšlené choreografické prvky, smíšené právě s improvizací. Základem pouličního tance (Battles-jamming) je unikátní styl, kterým tanečník vyjadřuje pocity prostřednictvím tance a který se obvykle váže na určitý hudební žánr. Tanečníci tančí v hloučku na ulicích, nebo po diskotékách.

Ke streetdance patří i specifický styl v oblékání. Například volné kalhoty, dlouhá volná trika, kšiltovky, pořádné, pevné tenisky, které se jen tak nezničí, dále pak také chrániče na kolena a potítka , na kterých se tanečník může libovolně "klouzat" po zemi a létat po parketu.

Kdy jsou tréninky

Úterý 16:00

Zobrazit v rozvrhu

Kdo trénuje

Radek Brusch

Posilovna, kardio zóna, studiové hodiny, zumba, pilates, Nike Dynamic Training, sebeobrana, solárium, masáže, nutriční bar, dětský koutek a další ve fitness centrum Radotín.
Navštivte nás v ulici Vrážská 1562, 153 00, Praha 5 - Radotín Nové služby, moderní studiové hodiny, individuální i skupinové tréninky s trenérem a opravené prostory.
Pro lepší motivaci a atmosféru.
2019 FITNESS Radotín s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Brand New.