Přehled studiových lekcí

Sebeobrana

PŘEJÍT NA     SEBEOBRANA     FYZIČKA A HUBNUTÍ     FORMOVÁNÍ POSTAVY     PRO DĚTI

Fyzička a hubnutí

Fitbox

Fitbox® je ideální aerobní cvičení výrazně napomáhající ke zhubnutí, je určen především těm, kteří chtějí pečovat o svoji postavu. Při jedné 50 minutové lekci průměrně vydáte 1230 - 3140kJ i více, což je mnohonásobně víc než při klasických formách cvičení. Pravidelný Fitbox® trénink Vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat Vaši postavu a navíc Vás zcela jistě dostane do kondice a psychické pohody.

Další informace o Fitbox

H.E.A.T.

Aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem. Cvičení vychází z přirozeného lidského pohybu - chůze na speciálním pásu za doprovody dynamické hudby pod vedením instruktora.

Další informace o H.E.A.T.

H.E.A.T. s posilováním

heat

Další informace o H.E.A.T. s posilováním

H.E.A.T. Spoteee

H.E.A.T. Program s promítáním míst ze světa i tuzemska na plátně.

Další informace o H.E.A.T. Spoteee

Kruhový trénink

Kruhový trénink je tréninková metoda (postup, či program), která se skládá z vybraných cviků (a může jich být až 15 v „kruhu“) zatěžujících jednotlivé svalové skupiny celého těla buď jednotlivě, nebo v kombinaci po dobu předem určenou.

Další informace o Kruhový trénink

Formování postavy

Dynamická jóga

lekce zaměřená na pozice podporující správné držení těla, posílení svalů na celém těle, sladění pohybu a dechu, rozvoj síly, ohebnosti a duševní rovnováhy

Další informace o Dynamická jóga

Jóga pro začátečníky

Jóga pro začátečníky je vhodná pro všechny věkové kategorie, trénované i netrénované

Další informace o Jóga pro začátečníky

Klasická jóga

Klasická jóga je zaměřena na protažení, rozhýbání kloubů a protažení zad. Podporuje správné držení těla a harmonizuje mysl.

Další informace o Klasická jóga

Pilates

Tato metoda cvičení je oblíbená proto, že je nesmírně účinná. Během několika týdnů budete mít lepší držení těla, silnější svaly, plošší břicho a ohebnější klouby.

Lekce jsou určeny pro začínající až středně pokročilé klienty. Pro všechny věkové kategorie, ženy i muže, pro sportovce, i pro ty, kteří nikdy žádné sportovní aktivity neprovozovali.

Další informace o Pilates

Problémové partie

Trénink zaměřený na posílení a tvarování problémových partií těla - hýždě, stehna, záda a především břišní svalstvo. Bez taneční choreografie za doprovodu hudby ve středně rychlém tempu.

Další informace o Problémové partie

Ranní posilování na míčích

Další informace o Ranní posilování na míčích

TRX

Cvičení na závěsném systému pouze s vlastní vahou těla.

Další informace o TRX

Pro děti

Karate

Karate Kyokushinkai. Tréninky zábavnou formou střídání výuky karate a sportovní hry. Karate posiluje mysl, tělo i disciplínu a kázeň. Neučí se prát, ale ubránit se. Vhodné pro děti od 6 let.

Další informace o Karate
Posilovna, kardio zóna, studiové hodiny, zumba, pilates, Nike Dynamic Training, sebeobrana, solárium, masáže, nutriční bar, dětský koutek a další ve fitness centrum Radotín.
Navštivte nás v ulici Vrážská 1562, 153 00, Praha 5 - Radotín Nové služby, moderní studiové hodiny, individuální i skupinové tréninky s trenérem a opravené prostory.
Pro lepší motivaci a atmosféru.
2024 FITNESS Radotín s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Brand New.