Fitness centrum


Moderní fitness centrum v Radotíně


Fitness centrum pro posilování, udržování fyzické kondice a vůbec kompletní sportovní vyžití. Kromě studiových hodin a welness služeb máte k dispozici prostorné a moderně vybavené fitness centrum.

Prostor fitness centra


Moderně vybavená posilovna s cvičebním nářadím i posilovacími stroji, kardio zóna se stroji značky TechnoGym. Ve svělé atmosféře se rozhodně cvičí lépe, ať už chcete dosáhnout jakéhokoliv cíle.
Zjistit více...

Osobní trenéři


Vyberte si osobního trenéra, který Vám pomůže s přípravou cvičebního programu, poradí Vám s výživou a zkontroluje, zda cvičíte správně. Zeptejte se jich, jak cvičit opravdu efektivně
Zjistit více...

Jak začít cvičit


Vyzkoušejte vše co je v Radotín Fitness k dispozici. Přečtěte si základní tipy pro začátečníky, využijte osobního trenéra a nechte si poradit, jak začít správně cvičit.
Zjistit více...

Radotín fitness podporuje iniciativu Logo Česko se hýbe

Radotín Fitness
Adresa
Posilovna, kardio zóna, studiové hodiny, zumba, pilates, Nike Dynamic Training, sebeobrana, solárium, masáže, nutriční bar, dětský koutek a další ve fitness centrum Radotín.
Navštivte nás v ulici Vrážská 1562, 153 00, Praha 5 - Radotín Nové služby, moderní studiové hodiny, individuální i skupinové tréninky s trenérem a opravené prostory.
Pro lepší motivaci a atmosféru.
2024 FITNESS Radotín s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Brand New.